Till Riksförbundet
Gå till distrikt

Styrelsen 2019

Ordförande :               Ulf Johansson                      seulfjos@gmail.com

Kassör:                          Stefan Blomkvist                62blomman@gmail.com

Vice ordförande:       Per Lerngren                         pelle65lenngren@hotmail.se

Styrelseledamot:      Maria Almsand                     maria.almsand@gmail.com

Sekreterare:               Birgitta Stadler                      birgitta.stadler@telia.com

Styrelseledamot:      Bengt-Inge Thunborg        bengt-inge.thunborg@tele2.se

Styrelseledamot          Andreas Bogren                 andreas.bogren@radiatorvvs.se

Suppleant:                   Lollo Persson                        lollo@forvaltarna.se

Suppleant:                  Anette Johansson                johansson.anette@gmail.com

Hemsida:                     Anette Johansson                johansson.anette@gmail.com

Information om cookies

Bygdegårdarna och dess undersidor använder ibland cookies för att underlätta ditt besök på vår hemsida. Om du inte vill att vi lagrar cookies på datorn kan du stänga av detta i inställningarna för din webbläsare. Du kan läsa mer på minacookies.se